Videti jedan post
Star 14.12.2018, 10:32   #69
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od smuchac Pokaži Post
Svašta si doživio i naučio ali nisi naučio da se mokra klavijatura ne pali.
U oba slučaju ni nisam palio klavijaturu dok je nisam posušio i još sat nakon toga, a nakon posipanja sam ih odmah ugasio. Gemišt srećom nisu namjerno prolili, nego su se imbecili na jednoj momačkoj popeli na stol koji je bio udaljen od mene pet metara, međutim, gurali su se i onda je neko nekog baš gurnuo rukom u rame i ovom trznula ruka u kojoj mu je bila čaša prema meni i opa, sve po klavijaturi. Tu sam čak odbijao da nastavim svirat, ali pjevač se usr'o da ne ostane bez tezge, dnevnice, a i "viđeniji" su bili gosti, pa su me nekako uspjeli nagovorit. A za ovo sipanje sa tende sam sam sebi kriv.
Što se tiče gostiju koji mi prilaze sa čašom bilo za klavijaturom ili harmonikom, prije no mi se krenu naginjat na uho da mi kažu, ja prvo rukom sklonim njihovu čašu pa onda slušam šta imaju reć. Srećom pa sam u većini slučajeva gdje radim fizički odvojen sa 2 bas bina jedan na drugom na ovoj strani gdje sam ja, a preda mnom je većinom monitor, pa je prava vratolomija uopće doći do mene. Kod nas su tezge malo "tvrđe", pa nije baš jednostavno reći u takvim situacijama:"To je bilo sve od nas".
Baš smo prije manje od mjesec dana svirali svatove u blizini Mostara gdje je mlada bila Mostarka, a mladoženja iz Makarske. Oko 3 i po je već većina gostiju otišla zadovoljna, svi mašu, pozdravljaju i hvale, a pred binom je ostalo 3-4 mladoženjina lika koji su smarali za pjesme, of kors bakšiša bez i to se naljuti ako mu je odmah ne odsviraš. I ae svirali smo im pola sata, iako smo trebali odmah stat, jao kad smo rekli laku noć kad počeli kljucat aaaaaa daj još, pa šta je ovo, kako možete sada stat, kakav je pir koji završi prije 5 uri.
Eh, Smuchac, jebem ti ja vaše svatove u Dalmaciji Mladenci uđu u salu u 10, iako je trebalo bit u 8 i po, torta je u 2, a buket u 3, a završiš do jedno 5-6 sati. Jednom mi je tako "situacija" propala u Kaštelima ljetos, jer dok smo završili svatove već se uveliko bilo razdanilo, tako da sam ostao suh k'o barut :-) :-)
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote