Videti jedan post
Star 31.01.2018, 08:50   #4
kiwi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.01.2018
Postovi: 8
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
kiwi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav!
Casper hvala na odgovoru. Malo sam zaboravio na forum, pošto par dana nije bilo odgovora - pa nema veze.

Uglavnom. Probali smo negdje iznajmiti ili posudutu ovaj razglas ali kod nas to još nitko ne koristi. Nazvao sam zastupnike za RCF u Sloveniji ali oni nemajo ništa na lageru da bi se moglo probati.
Zato smo odlučili malo riskirati i naručili komplet evox 12 iz njemačke. Pošto smo kupili online imamo opciju da ako nismo zadovoljni sistemom, da ga možemo vratiti u roku 30 dana.
Roba je naručena i čekamo da dođe. Znači 2 x Evox 12 sa futrolama.

Kad je probamo definitivno ču ovdje napisati naš dojam i iskustvo - pogotovo zato što kod nas još ljudi ne poznaju ovaj sistem.

A što se tiče miksete čemo još malo zadržat Yamahicu. A na probu dobivamo Behringer X32 producer Iako nisam baš obožavatelj digitalnih mikseta i volim imati sve opcije miksera odmah na dodiru (kad ujednom sviraš i podešavaš zvuk na bini dobro je biti brz a to je prednost klasike).... polako me pregovaraju ubendu da bi možda bilo dobro iči na nešto takvo.
Pogotovo što je cena x32 producer samo 100€ viša od dynacord CMS 1000-3 Ionako kad jednom podesiš miksetu na svirki ne diraš je više puno. Ali to je več tema za drugi odjel foruma.

Pozdrav
Boštjan
kiwi je offline   Reply With Quote