Videti jedan post
Star 26.10.2009, 21:22   #7
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Definitivno reorganizacija Down sekcije mora da se izvrsi, posmatram vec od kad sam registrovan na yu-midi sajtu postoje korisnici sa nalozima iz 2005-te godine sa "0" postova i sa "xxxxx" download-a, a o komentarima na download sekciji nema potrebe komentarisati bruka i sramota, na forumu aktivno ucestvuje max 20-30 ljudi od mogucih 5000 ako ne i vise registrovanih accounta a u down sekciji ima uvek pristutno naj manje 30-1000 clanova dnevno. A ko malo zapazi povecano "cerupanje" se poveceva u kasnim satima kad nema modova ili rano ujutro, tako da bi po nekom mom misljenju "novajlijama" trebalo zabraniti download dok ne ispuni minimum 30 postova jer vidim da se pojavili komentari i zalbe na "kradju" tudjih setova i preprodaja istih, koji naravno zavrse u down sekciji sajta. Licno imam dosta kvalitetnog materijala za instrumente koje posedujem i delim ih interno ovako proverenim drugarima i prijateljima i vrlo rado bih podelo sa ostalim clanovima ali "NE DAM PREPRODAVCIMA I TRGOVCIMA SVOJ RAD I ZNANJE". Nije problem podeliti kolko je fora da necu da neko moje znanje prodaje kao "svoj rad", tako da ili nek se uvede posebno VIP download sa odredjenim sadrzajem materijala ostalo nek ostane novajlijama kao obican DOWN i cao. Ovde nema ljutnje i sentimentalnosti, znam da cu nekog da iziritiram ovim postom al sta da radim to je tako i ovo je moje misljenje koje necu nikad promenuti.

Veliki pozdrav !!
RadeKOKI je offline   Reply With Quote