Videti jedan post
Star 28.02.2012, 15:11   #10
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Aha,vidim te stvarno nezgodno kad ti bujna kosa ''padne'' na mixer pa je moraš micat u stranu da bolje vidiš...he,he
Nego ,jel se slažeš da bi se više snage i kvalitete dobilo sa sistemom koje sam prethodno spominjao npr.KS-audio SAT 3 ili sličan verse-audio u odnosu na npr. Dynacord PM 3 i 4 kom. EL Voice'(Zx4 ili 5-balkanska klasika- i ja sam joj do nedavno pripadao).Jedan moj kolega ima 2kom. JBL PRX 618 XLF i 2kom. PRX 612m i uvjerava me da je to bolje od ovoga KS Audio SAT 3 ili verse D Sider 1x 18'' +2 x12'' .(da budem iskren ne tegle mi se dvije 18-ice nikako)
Nije mi se cilj s njim nadjačavati al kad bi ga malo s kvalitetom sounda prešao...čisto onako da i ja njemu malo vadim mast (onako u šali jer ne patim od ego-tripa)
Koliko je bolji QSC KW122 i KW 181 od njegovog PRX gore spomenutog-ako je bolji?
Kod QSC koja je razlika između K i KW serije,osim što K nudi sub 2x12'',a KW sub 18 koji je znatno jači (135dB vs. 131 dB) znači da je i cijeli sistem KW jači,da li je on i zvučno puno kvalitetniji od K serije QSC?
Dok se ne javi još neki znalac malo te ''davim'' al ne mogu si pomoć...
accordst je offline   Reply With Quote