Videti jedan post
Star 23.01.2011, 14:36   #11
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma ne mrzim ja tebe druze ama bas nikako stvarno...nemam razloga da te mrzim jer te i ne poznajem kao covjeka a ni kao muzicara...Ovo za sada sto si odsvirao i nije lose dobro je,ali je lagana kompozicija,pa zato kazem da bih volio da cujem od tebe posebno kako sviras sevdah i narodnu muziku jer imam o tebi jako veliko misljenje i osjecam da si muzicar ekstra klase,sto se da vidjeti po postovima...Daj brate snimi onako kao sto zvuce matrice pa mozda i ako zelis da probam sta da odpjevam ako znadnem uz tvoju muziku ako vec nemas svog dobrog pjevaca ili se mozda i tu varam...Ako imas sve sta nti treba onda i ne vidim neki problem da postavis nesto nase s pjesmom,pa da uzivam jer ako nisi znao ja mnogo volim nasu muziku a pogotovu kad neko ko nije poznat uz nju odpjeva i jos mozda bolje nego neki pjevaci koji su vec snimili po 30 albuma,pa mi vec dosadili jedni te isti....

Dakle druze kroz ovo mozes da vidis da te ja ne mrzim i da mi je drago kad cujem da znas nesto dobro da odsviras...ipak si ti profesionalac i ne bih bilo uredu ako nesto ne znas da odradis kako treba....Pozdrav i jos jednom sve najbolje
zeljko je offline   Reply With Quote