Videti jedan post
Star 30.08.2012, 18:32   #13
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Istina, kombinacija ima milion. Yamaha EMX 5000 je super mixeta ali namerno je nisam pomenuo iz 2 razloga, prvi je da je nema polovne a da je u super stanju (retko!), a drugi je da zna da potone kad je opterecujes malo vise na 2 kutije. Ovo iz iskustva pricam. Kombinacija koju sam ja naveo u prethodnom postu je nova, Wharfedale Titan 12'' je nova 200e po komadu, a powermate 600 imas polovne a imas i nove, negde oko 500-600e koliko sam pratio do nedavno, sad je mozda malo skuplja. Pogledaj na sajtu Mitros Musica, Music Media Centra, trazi, ima dosta toga. I jedna stvar koju ce ti reci svaki muzicar koji je radio na raznim ozvucenjima, Behringer izbegavaj u sirokom luku sto se tice power mixeta. Licno sam unistio 2 komada Behringer 5000 europower. Kad tad ti ispadne svirka u kojoj moras da imas jako ozvucenje tako da kad kupujes, kupi da valja i radi koliko god je potrebno za nesto pristojno. Zaradjujte, stedite i korak po korak napredujte.

Sto se mene tice iznajmljujem ozvucenje na mesec dana jer mi ta varijanta odgovara najvise i radim na Powermate 1000-2 + EV ZX3 2 komada (ili Wharfedale Titan 15''). Prezadovoljan sam!
EmirTotic je offline   Reply With Quote