Videti jedan post
Star 04.02.2018, 11:07   #33
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 38
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

postovane kolege prijatelji i ostali, evo posle duzeg vremena da nabacim neki demo snimak a ujedno i da pojasnim misteriju izmedju razlike skupo bolje jeftino losije i tako to... da to i nije bas tako kako i vecina tvrdi i misli, ulozio sam malo vremena i odradio cuveni BrmaSetPa4 (kojeg 80posto ljudi u srbiji koriste na korgu) na moj roland ea7, (pa3set nisam odradio jos jer sam hteo odmah ozbiljniji uporedak da napravim sa korg pa4 jer u sustini bubanj je isti i za pa3 i za pa4 samo sto je na pa4 prosao malo kroz eq i kompresor)napravio sam par izmena nekih elemenata i udaraljka to je ukus svakog pa sam na kraju stavljao i rame uz rame ea7 i pa4, mogu otvoreno da vam kazem da NE POSTOJI nikakva svemirska razlika da na pa4 taj set izlazi toliko toliko mocnije i bolje,to uopste nije tacno, svi parametri su isto odradjeni tako da staylovi izlaze skoro identicno na obe klavijature kad kazem skoro identicno mislim u pitanju su mozda neke nijansice koje i nisu toliko cujne i bitne kada stayl radi na sto ljudi i vise, tako da evo za vas par demo snimaka kako to pegla na ea7, uzivajte, sve je snimljeno direktno iz ea7 a uporedjvali smo ja i kolega preko ozvucenja koje koristimo na svirkama, pa4 nisam hteo da snimim i stavljam ovde uporedbe, jer na yt ima x snimaka kako to zvuci na korgu,kolege koji koriste korg znaju kako to tamo izlazi pa mogu cuti kako to izlazi i na ea7, sve je cisto i jasno kako vec treba biti na ovoj igracki od 1200evra ili koliko je vec cena sada i sve izlazi na jedan mono izlaz iz ea7 dok su na pa4 odvojeni izlazi bas kick acc i tako to...mozda u nekim staylovima odnos nije bas najtacniji jer sam nivilisao na ozvucenju i kad pustim stayl direktno na ea7 taj odnos je drugaciji na njegovim malim zvucnicima pa mozda negde nesto odskace, radim i set od pa3 i cim zavrsim bice i tu demo snimaka,voleo bih da cujem kako pozitivne tako i negativne komentare, samo nemojte opet da uporedjujete os, nedostatke funkcije bla bla bla, vec komentari o samom SOUNDU

https://youtu.be/HPtocGBxoE0

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Otpisani-EA7 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Otpisani-EA7 za ovaj koristan post:
markopopac (04.02.2018)