Videti jedan post
Star 02.04.2008, 23:41   #18
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ukoliko cena igara nije problem, onda definitivno PS3.
E sad, za Xbox mogu da se koriste "razni" diskovi, dok za PS3 toga nema, a kako stvari stoje, nece skoro ni biti. Imao sam prilike da testiram i jedno i drugo, sve je to jako pristojno, a igre su kao na masini od MNOGO novaca. Ja licno nisam ljubitelj konzola, pa imam pored laptopa koji non-stop koristim za posao i PC masinu koja u stanu postoji iskljucivo zbog klinaca. Utukao sam grdne pare u nju i stvarno je "high-end", medjutim stvarno se po nekada zapitam, ne bi li bolje prosao da kupim jednu konzolu...
Znaci, moj savet, Xbox ukoliko ti je bitno da imas mnogo "jeftinih" igara, ili PS3 ukoliko
ti nije problem (novcano) da kupujes originale, koji ce tek poceti da se pojavljuju...

Sto se tice arkadnog aparata u kuci.... verujte mi da sam kompletnu ranu mladost proveo u raznim luna-parkovima i umesto uzine trosio na zetone. E, drugar je to vec i uradio, a ja zaista planiram: Stari aparat, zameni se stari video-monitor sa 21"CRT monitorom, umesto originalnih ploca se stavi PC sa instaliranim MAME emulatorom, rasturi se jedna tastatura i uvezu joystici i tasteri... Ne mozete zamisliti koja je to pizdarija.... ili pravi fliper u stanu, jedino sto se to relativno cesto kvari... a i treba imati mesta za to u sobi....
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote