Videti jedan post
Star 11.04.2018, 11:24   #72
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Iskoristivo je samo za bubanj.

Citat:
*Supported audio format: WAV (Stereo 44.1khz)
*MIDI Style can be created using compatible instrument's Style Creator function.
*MIDI Style will not follow chord progression of audio phrase.
Citat:
Originalno postovano od Landison Pokaži Post
Ovaj put nisi u pravu .Čitao sam na stranom forumu da zbog postavljenih pregrada u komori RAM-a podaci se nikako ne mogu pomiješati bez obzira na popunjenost komore.
Sad si me doveo u veoma neugodnu poziciju. JBG-a, ni najbolji ne mogu uvijek znati sve. Nego, jesu li komore u horizontalnoj ili vertikalnoj poziciji?

Citat:
Originalno postovano od viktor011 Pokaži Post
Evo da se javim sa novim updejtom,odradio i za sada samo probao novi softver za obradu audio staylova.Lepo to radi,zanimljivo je da kada odradis audio stayl,ne moras ga ucitavati u memoriju nego direktno sa harda ga pokreces,sto znaci da ne iskoristava slobodnu memoriju
O kojem hardu to govoriš?

Update je dobro odrađen, lako se i pouzdano instalira, dobivene su nove mogućnosti i mislim da sve što su korisnici Genosa njime dobili može biti samo kao Bonus na dosadašnje stanje.

Nova verzija YEMa 2.52 je donijela tu novost da je sada moguće kreirati dvostruko veći Pack, tj. sa cca. 4 GB materijala.
Novi software Audio Phrazer je odličan alat koji možemo u par klikova kreirati vlastiti Audio Style. Do sada je bilo potrebno koristiti razne vanjske alate za dobivanje Rex fajlova, pa onda ubacivanje istih u Style. Sada to odrađuje ovaj program, a koliko vidim, to funkcionira na vrlo jednostavan i pregledan način. Iako ne korististim Audio Stylove, možda me ovo potakne da krenem i u tom smjeru. Dodatni poticaj mi je i količina dostupnog audio materijala. Pazi sad, "ukradeš" sve drum loopove od Audye i u 20 tak minuta ih preseliš u Genosa. ... woow ... (namjerno sam malo pretjerao u izražaju sa wooow, nemojte mi zamjeriti, u svakome od nas leži jedno malo dijete
Nadogradnja Genosa na verziju 1.30 je donijela uglavnom zakrpe nekih prijavljenih grešaka ali ono što se izdvaja jest, Voice Guide. Radi se o funkciji koja će pomoći slabovidnim i slijepim osobama na način da će zvučnim obavijestima signalizirati o poduzetim radnjama na klavijaturi. Našto poput auto navigacije u vozilima, "skreni desno za 200 metara" .... ili kod Genosa, "pritisnuli ste kontrolu volumena za Right 1". Sve pohvale na ovome za Yamahin tim.

Eto, ovo je bila brzinska analiza novog update-a.

Promijenjeno od casper (12.04.2018 u 09:23 sati)
casper je offline   Reply With Quote