Videti jedan post
Star 28.12.2017, 02:54   #3
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

I ja mislim da nema potrebe za nekom dodatnom zaštitom na ekranu. Genos ima resistivan ekran čija se dodirna površina lagano ulegne prilikom svakog pritiska i dodana folija bi samo smanjila trenutnu preciznost ekrana. Pitanje je da li bi uopće imala neku zaštitnu funkciju. S druge strane, smetaju me masne mrlje ostale od otisaka prstiju na crnoj mat podlozi panela. Nije to vezano uz masne prste, jednostavno se na svjetlu vide mjesta na klavijaturi gdje će češće koriste kontrole. Napravio sam zaštitnu foliju i bez obzira što malo izgleda seljački, sada mogu i nakon janjetine mirno zasvirati. Od davno prije imam iskustva s crnim Technics klavijaturama i nakon višegodišenjeg korištenja se ove folije lako skinu, ne ostavljau nikakve tragove ljepila, a klavijatura izgleda mnogo ljepše, novije. Kupio bih one što se reklamiraju na e-bayu jer se radi o folijama koje se ne lijepe već se pričvste metodom vakumiranja. Međutim, oni nisu izrezali ovo područje koje meni treba. Tako da sam od toga odustao.

Što se tiče vanjskog ekrana i konvertera, čini mi se da nisi shvatio čemu on zapravo služi. U stvari, zbog čega ga koristim i zašto mi treba. Tablet kao takav jest rješenje ali mislim da se tekstovi ne mogu slati putem wifi-ja. Potreban je bluethooth midi adapter (cca 50Eura) i ako se želi koristiti aplikacija Songbook (50 eura) moraš još imati iPad koji opet košta.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg sticker.jpg (59,4 KB, 207x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote