Videti jedan post
Star 26.07.2023, 18:30   #6
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.165
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Drugari, imam korg pa3x koji koristim za aranžerske tezge, međutim rešio sam da uzmem još jedan aranžer za početak, da ga spakujem za sebe, pa mozda i
....
budžet je oko 1000-1300-400 tako da se sve uklapaju ti negde....

nemam ni sa jednim od ovih iskustva,
Momci, hajde pažljivo pročitajte što čovjek pita i koja mu je dilema.
Palite se ko let lampa jer netko želi ostaviti Korga

@nikadvisekorg - izbaci Tyros3 iz kombinacije, staro je to i zvukovno mnogo lošije i od PSR S serije. Da ne govorimo o tehnloškom zaostatku. Novi PSR SX700 je cca 1200-1300 eura. Da, oprema nije kao na Tyros seriji ali kad si već spomenuo EA7 i Medelija, to je tu negdje.

Moje je savjet da se dokopaš bilo kojeg od tri spomenuta modela, da posudiš, iznajmiš i prvo napraviš brzinsku zvukovnu usporedbu. Možda si se jednostavno zasitio Korg zvuka pa će ti osvježenje dobro doći. Ako nemaš priliku bez troška probavati nešto od navedenog, moja je preporuka naravno, Yamahin model. Ovisi što ima kod tebe tržištu(oglasniku) ali kažem, PSR S770 ti može dobro poslužiti za testiranje i usporedbu. Novce koje daš za njega ćeš lako vratiti naknanom prodajom, a ako ti se svidi, sve što na njemu napraviš lako se prebaci na moderniji SX700. Medeli AKX10 je duplo jeftiniji i ne bih išao na tako niske grane s PA3x. Isto vrijedi i za EA7. To su ipak low level klavijature, a loš suport je dodatni razlog da se ne zamaraš s tim modelima.

Eto, to je moje mišljenje, možda pomogne.
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (26.07.2023)