Videti jedan post
Star 02.01.2015, 23:52   #3
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Imam jedno pitanje koje odgovara naslovu teme, kako ne bi otvarao novu. Nisam vlasnik Pa500 modela, ali imam u planu kupovinu, pa interesuje sledece:
1. Da li pored EQ na svakoj traci ritma, posroji EQ za svaku udaraljku u setu bubnja?
2. Kojim kontrolama sve mogu obradjivati jesdnu udaraljku u okviru seta bubnja, dobos recimo, sta sve mogu na njemu podesavati?
3. Ako kao efekat za ritam sekciju dodelim compresor, da li on moze ici samo na jednu traku, bubanj recimo?
4. Da li postoji neki globalni reverb, koji se koristi za celu klav. Ili ritam sekciju ili recimo jedan od efekata moram utrositi na reverb? Ja bi recimo na bubnju efekat A, na bas gitari efekat B, a onda ako postoji neki master reverb recimo da doziram malo na bubnju, basu itd.
5. Da li postoji mogucnost da neku boju, recimo kontra gitaru, sredim sa svim podesavanjima, bez efekta u program modu, a onda je pozovem u ritmu ali da bude kasnije sredjena, pa tek onda recimo stavljam efekte na nju ako zelim?

Hvala na odg. Unapred, nekim pitanjima sam mozda malo pobegao od naslova, ali prvenstveno me je zanimalo ovo pitanje za bubanj traku.
__________________
calevh je offline   Reply With Quote