Videti jedan post
Star 01.07.2017, 17:18   #16
svirac007
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 01.03.2006
Postovi: 376
Downloads: 2117
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 21 puta u 19 Postova
svirac007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

yamahapassion
Drug moj ja te shvatam o cemu pricas jer imam isti problem..
Mislim da ovde dolazi do nesporazuma oko tipki (a i drugih stvari) zbog toga sto mnogi muzikanti ne uzimaju u obzir da se sviraju razliciti stilovi- zanrovi muzike....
Tako primjer jedan mladji klavijaturista koji fura klubski grand repertuar ili acu pejovica-zabavnjake itd... moze da na pa3x/pa4 to svira kao od sale, licno znam mnoge momke koji rade klubsku svirku a jedva znaju uzicko kolo svirat ili cak kolo pustaju na INTRO...njima ni klavirska tipka nije problem....
ja licno a i mnoge kolege koji aranzerski sviramo i dvojke,sevdah,terce duplikate tehnicka kola stvarno imamo problem... vjerujte da sam neke svirke radio od 10 ujutro do sutra 4 ujutro.. pa mi sutradan oteknuta saka i prsti jos od tipki PA800/TRITON le.... a mogu mislit sta bi bilo da sam radio na tipkama pa3x...
ili nadji majstora da ti ubaci druge tipke ili solo sint... a ja bi uvijek zrtvovao neka je malo slabiji aranzer a da mi tipka lezi i da mi svirka izlazi kako ja zelim.. jer mislim da je ipak presudna svirka koju ti svojom rukom donosis.... dzaba ti pa3/4/5/6 ako trileri zvuce kilavo mrljavo..
svirac007 je offline   Reply With Quote