Videti jedan post
Star 31.12.2020, 12:53   #227
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od smuchac Pokaži Post
Da, Hercegovačko-Talijanski. [emoji3]
Ova obrada je izvrsna izvrsna i izvrsna,vidi se ogromno znanje i trud i svaka čast i pohvale.
Ja ne bih bio ja da ne nađem nešto i jedino bih vam,bez uvrede,zamjerio tonalitet. Ovo mi fakat zvuči nisko. Nemam sad kod sebe klavijaturu da usporedim ali čini mi se jako nisko u odnosu na original. Najmanje još ton gore ako ne i dva. Ti bi izgubio "debljinu" i došao bi na Erosovu a ona bi "zaurlala" i to bi onda bilo puno ko oko.
Naravno,ovo je samo moje skromno mišljenje i napominjem,ne zamjeri.
Još jednom, svaka čast i kapa dolje!! [emoji3526]

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Haha [emoji23]

Ma daj sta ti je, cemu zamjerka... Pjesma je jako teska... 3 modulacije ima sa 3 razlicite “energije” svirke... Ne znam kako da to objasnim ovako rijecima...

Spustena je za jedan ton nize... Dakle pocetni gitarski intro je Dmol pa ide u Emol... Inace, ni ja ni kolegica koja je pjevala samnom ne mozemo visoke intonacije pjevati, ton dole je taman bio da se pjesma spusti... Naravno, original je original... Ali sam pjesmu “energicnije” aranzirao i osmislio (sto mi je i bio cilj kad sam poceo ovo raditi) nego orginal, pa se taj “spusteni ton dole” prekrio upravo sa tom energijom... [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote