Tema: vArranger2
Videti jedan post
Star 10.03.2014, 05:48   #2
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da, pomenuo sam par puta vArranger2 jer je on aranzer software kod najvecih modela Trans Audio Maxima sistema. Upotrebljen je tu jer je zaista neprikosnoveni aranzer software i po svojim mogucnostima a i po stabilnosti koja je stopostotna na Trans Audio operativnom sistemu (specijalno pripremljeni i detaljno obradjeni Windows 8.1 Pro 64Bit). Bilo koji top hardware aranzer je u poredjenju sa vArranger2 softwareom veoma, veoma inferioran. Da ti odgovorim na pitanja. Yamahine, Ketronove i Rolandove styleove vArranger uvodi momentalno bez ikakvog konvertiranja (Korg stylovi su u pripremi). Kao Style editor vArranger2 posjeduje ustvari kompletan CASM sa mogucnoscu promjene svih podataka. Pitanje u vezi sa miksom je ovim takodje odgovoreno, dakle najdetaljnije sto moze biti, se moze uraditi miks Style traka. Dodatno se trake mogu miksati u glavnom prozoru i pohraniti kao "Registracije" (koje se ovdje nazivaju Song). Sto se tice harmonizera, sam vArranger ne posjeduje nikakav harmonizer ali u Trans Audio Maxima sistemima svaki solo sound (ima ih 5 zajedno sa tzv. 2nd Voice) moze da svira posebnu skalu (tercu, kvartu, kvintu itd...) i to da pohrani u samu registraciju ili da ne pohrani vec da se poziva posebnim komandama za harmony pratece sounde na Touch Screenu. Fleksibilnost bez kraja. Inace. vArranger2 posjeduje fenomenalni sound (voice) editor, tako da nije potrebno i neophodno ici u sam VST ili hardware instrument da bi se jedan voice editirao. Songbook je takodje veoma fleksibilan a pohranjuje dosta podataka uz Style, Midi File ili MP3 File. Dole je par slika na kojima sam prikazao ovo o cemu sam gore pisao. Ako ima nejasnoca ili jos pitanja, tu sam.












Promijenjeno od tranzit (10.03.2014 u 05:54 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, tranzit, za koristan post:
fico (10.03.2014), nikola1974 (10.03.2014)