Videti jedan post
Star 02.04.2008, 16:48   #5
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Imam kod kuće (kod roditelja) stravu od PC-ja ali ima vodno hlađenje i milijun cjevi,sama platforma radiatora i pumpe je ogromna...A sad gdje stanujem ne mogu da ga imam ovdje-prevelik...Inače imam Lap-Top i poslovni PC koji nisu dovoljni za igranje igrica (konfiguracija i opterećenje programa je prevelika)...I treba mi pod hitno konzola jer vidim da je grafika na njima dosegla extreme i tekstura je odlična...Kako sam skonto na YouTube-u,Sony PS3 negde ima bolju grafiku a negde užasnu (kad se igraju ps1 i ps2 igre),konfiguracija mu odlična (nema logike),Nintendo WII se apsolutno pregrijava i nema toliko igrica za njega (osim stare sa 640-ke i SuperMario),Microsoft XBox ima slabiju konfiguraciju od PS3 ali zatop kažu da mu je bolja grafika,a i cjene mu tu negdje...Sad po prvi put nabavljam konzolu pa nebi volio da zabrljam jel 450eur nisu male pare...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote