Videti jedan post
Star 19.06.2014, 21:15   #3
nikolajanic1
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 24.09.2008
Mjesto: zg hrvatska
Postovi: 50
Downloads: 2019
Uploads: 415
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: yamaha
Interesi: sve vezano za klavijature
nikolajanic1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tacno to je peti koji imam i stavio sam ga na download p9000s ima 1.024kb i pokazuje se kao VLC media file. Kad stavim disketu, ekran pokaze disk wrong , a sve drugo prihvati , tako da nemogu do kraja instalirati. Ako je to taj bin neznam zasto je u vlc formatu a prve cetiri su oznacene samo sa file sa ikonom teksta. U svakom slucaju hvala na zelji da pomognes . pokusat cu ja jos koji put ,mozda nesto krivo radim mada sumnjam jer sve ide dobro od pocetka i onda ovaj peti u zipu ne prihvaca ?
Dodato:
Ama ljudi moja greska ispricavam se ! Stvar je u disketama , tek je peta bila u redu i prihvatila instalaciju do kraja. Znaci sve je u redu sa OS za psr 9000 V3 koji sam stavio na downloads.Postupak je sledeci: Kod ukljucivanja klavijature drzite start stop i drzite skroz dok se na ekranu ne pokaze menu. Zatim stisnite tipku B , zatrazit ce vas da ubacite disketu 1, zatim ostavite par minuta da ucita ,nakon cega ce vas zamoliti da ubacite disketu 2 i zatim 3 i 4 i 5 ta peta je vlc media file koju imate u fajlu .Kada zavrsi instalacija koja se graficki pokazuje na ekranu , pisat ce complete .Na kraju da bi potvrdili instalaciju vaseg OS stisnite 2x Exit . I sretno ,to je to !! hvala Vaxteru !

Promijenjeno od nikolajanic1 (19.06.2014 u 22:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nikolajanic1 je offline   Reply With Quote