Videti jedan post
Star 27.12.2017, 18:38   #2
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo da malo pokrenemo temu. Vec sam vam napisao u inbox da sam se i ja odlucio za torbu. Narucio sam je i trebala bi doci 20.01. Uzeo sam original Yamahinu, jeste skuplja, ali ja volim kad je nesto original i za mene je to uvijek bolje. Na njoj se ovi djepovi za dodatnu opremu mogu odstraniti pa kome netreba.. Osim toga u njoj ima i posebna navlaka i mjesto za notni stalak koji ide uz Genosa. Ja ne koristim stalak, ali netko tko koristi moze mu isto biti korisno.

O foliji za ekran sam razmisljao dok nisam jis vidio Genosa, rj vidio sam ga u trgovini, ali njsam pipkao ekran. Sad kad ga koristim nebi nista lijepio na ekran posto vec ima ta neka kso plasticna folija. Zapravo nisam ni siguran jel to vec neka zastita na ekranu ili je ekran tako mekan kao nekad na mobitelima? Inace ekran mi je citak i odlicno reagira na dodir i mislim da bi neka folija to pokvarila. A i kad bi je htio odljepiti bojim se da bi povukla ili ostetila i ovu sto je vec na njemu.

Sto se tice folije za panel, hmm, opet ne volim kad je to nesto neoriginalno i kad se vidi da je nesto radjeno. I kad se jednom odlijepi pitanje dal bi ostali tragovi ljepila i kako bi se to skinulo.ali ne cini mi se ni da je potrebno. Ne izgleda mi ta povrsina kao da ce se brisati.

Video converter bi mozda kupio iako ne koristim vanjski ekran za text, a kad govorimo o tome dal je to vise i potrebno kad tablet mozemo spojiti preko wifi-a. Converter moze posluziti eventualno za neke karaoke kad bi ga spojili na nekakav tv.

I neznam dali ista vise i postoji od opreme sto bi mogli kupiti osim originalnik Yamahinih zvucnika, mislim da ne...

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote