Videti jedan post
Star 19.12.2017, 20:19   #1
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Idee Genos - dodatna oprema

Ako sam dobro izbrojao, na forumu od jučer ima 5 ponosnih vlasnika nove Yamahe. Otvaram temu kako bi razmijenili iskustva o tome kako transportirate klavijaturu, da li ste kupovali video konverter, što mislite o zaštitnoj foliji ...

Trenutno sam u kupovini torbe. Za sada koristim neku jeftinu koja služi samo za prvu ruku dok ne uzmem nešto kvalitetnije. Tvrdi kofer ispada iz igre jer moja leđa ne smiju/ne žele tegliti ništa teže od 20kg. Gledao sam original Yamahinu za Genosa i ovih 250 eura mi je nekako previše. Pored toga, dostupna je tek iduće godine.
Thomanova marka Voyager mi se čini OK po cijeni ali mi ovaj Gator G-PG-70 nekako ulijeva "najviše povjerenja". Ima gumeno pojačanje na uglovima, dodatne fiksatore unutar torbe, po dimenzijama je optimalna. Može se staviti na leđa. I k tome je na sniženju. J

I da, ona varijanta torbe s kotačićima otpada. Ne namjeravam vući instrument u tome. Dio kofera gdje se nalaze kotačići je uvijek teži i kada se nosi za ručku, torba naginje na tu stranu. Kotačići produžuju kofer za 10 cm, a ta dužina je (za malo) previše za stražnje sjedalo u osobnom automobilu.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg genos scc.jpg (90,4 KB, 244x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg genos voyager.jpg (85,5 KB, 236x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg gator bag.jpg (86,3 KB, 235x skinuto)
Highslide JS
casper je offline   Reply With Quote