Videti jedan post
Star 29.10.2014, 20:39   #1
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 648
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard uvid u velicinu na korg pa ?

sto mrzim sto nemam uvid u velicinu semplova, programa , dk i to na korgu.
msm u KB i MB , ne znam na korgu ni koliko imam ni koliko je ostalo
sve je u nekim Sekundama, a velicina u nekom Size npr 2.6K. nikad cuo za oznake haha

znaci kad ucitam neki ritam, voleo bi znati koliko sta unosim, dali mi to treba, ako je preveliko, a i nije nesto vazno, sta ce mi. itd. kao sto sam znao u tritonu kad unosim neki kmp , znam koliko je tezak. i fino u tritonu pise ostalo vam je jos 16MB.

ne znam smetali vama to. meni uzas

druga stavka, popisao sam neke preformance koje su radili na principu style change . znaci sve podeseno uz neki ritam, boja odma za svirku,, i ritam i boja. i sad ja popisao neke preformance iz nekog seta. kad ukljucim style change i stisnem preformancu, samo not found. i nema jbt na kojem je juseru bio taj ritam da i njega ubacim. znaci valja se vratiti unazad. a to na g1000 cak bilo haha/.

sledece je to oko kompresovanja seta na pa3x.
juce imao oko 11mb set kompresovan, ubacio stvari nekompresovanih , msm ritmova, i sve sto uz njih ide programi i drumovi. snimim set ,75mb. e sad ostavim da kompresuje. kad je zavrsio set je 45MB!! a znaci imao sam 11 kompresovanih i kompresovao je 64mb, umesto u duplo kako treba , 256mb = 512mb, on je kompresovao iz 64mb u 45mb !! msm strasno haha , varaju pravo, to ni blizu nije 1 na 2 !!
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (29.10.2014 u 20:41 sati)
branoy je offline   Reply With Quote