Videti jedan post
Star 10.11.2020, 02:47   #5
mll
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2020
Postovi: 35
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mll ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Lock dugme ne zaključa ništa.
Pritisnem drugu boju i ode ritam na neki deseti i pored toga što je Lock stisnuto.

A ovo za MakeUp te uopće ne konta, ne znam kako doći do toga make up, ako misliš na Option - MakeUp Tools - ima popis instrumenata, i šta, ništa.

Otiđi u make up - gdje ti je make up?
Stisni dk - gdje ti je dk?

Druže ja ne znam ništa o aranžerima, to je isto da je tebi kažem idi na cc#1 u DAW-u, a ne objasnim proceduru dolaska do cc#1.
Dodato:
"sa kog usera vuče dk"
Izvini, ja ovo ne mogu naći, opet sam sve zezno, i moram vraćat backup. 🤷*♂️
Kako sam gore napisao, ako odem u make up tools, nema to dk nigdje.
Nekakav popis instrumenata je na lijevom, a desni ekran pokazuje neke postavke promjene ritma, boje, bassa, bubnja i ko zna šta.
Učitaosam bio backup seta u int, pušta mi ritmove sad lijevo, ali desno lim šta darnem, na primjer hocu harmoniku uz iki foldera, prebaci mi odma na drugi ritam.

Jedino ako izaberem prvo desno boju, pa lijevo ritam, tako može.
Trevalo bi valjda kad kliknem "kockar" lijevo, da mi ubaci automatski boju od te pjesme, a i ne mora ok, samo da ne zeza ovim što mi uvijek zezne ritam.
Sviram kockar foršpil, hoću violinu da pratim glas, op, ode na Poljsku polju ritam.

Čitao sam cijeli manual, džaba, u njemu ima svašta nešto, a na kraju nema ništa.
Nigdje ovo nije objašnjeno, možda zato što su ovo pravljeni setovi, jer fabričke boje ovo ne rade, ne promijene ritam, samo ovi setovi kad se ubace mijenjaju.

User program 123456789 isto kad se stisne mijenja boju, mijenja i ritam.

Promijenjeno od mll (10.11.2020 u 03:09 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mll je offline   Reply With Quote