Videti jedan post
Star 17.03.2017, 10:54   #4
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od GALA Pokaži Post
hvala na pitanju...nemozes tu nista takav je kakav je....pa600 je ŽNJ klasa i tu nema pomoci...p
Ja bih te zamolio da ne pričaš napamet, i da ne širiš dezinformacije. Prvo, Pa600 ima daleko bolji sound od Pa800. Više memorije, brže učitavanje semplova, fantastičan drum edit,... i još mnogo mnogo toga. Pa800 naravno kvalitetniju dirku ( sistem sa opugama ... ), odvojene fill tastere ( Pa600 auto fill ) i mogli bi do ujutru ovako ALI nikako nema lošiji zvuk a pogotovo 60%...

Ukoliko je klavijatura nova, odnesi je u prodavnicu gde si je kupio i neka provere u čemu se radi. Ako si je kupio od švercera, neka ti je Bog u pomoći.

Odgovorno tvrdim da Pa600 ima tako moćan sound, da s pravom mogu da kažem da do Pa3x-sa nema potrebe kupovati klavijature između... Zbog reklama nesmem da linkujem ali ti mogu pustiti na PVT link da preslušaš snimke. U pitanju je set koji je rađen za Pa600 i sniman ne u studiju već athok direktno na računar. Zvuk vrhunski. Pa napravi razliku. izmedju nje i tvoje klavijature. Svi smo mi ubacivali iz Pa800 i drugih u Pa600, ili radi ili ne ( pitanje semplova da li su reproduktivni na Pa600 ) ali da mulja zvuk to nikako. Čak je čistiji i bolji. Pitanje je da li je na ozvučenju isti zvuk kao i na njegovim zvučnicima? Postojala je serija sa istim problemom kod Pa500 ( pisao sam o tome ... prepoznaju se po adapteru u startu... kasnije i po zvuku i manama....)

Još jedno pitanje ... da li je sa fabričkim ritmovima i zvukom isto problem ili samo sa semplovima?
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (17.03.2017 u 10:59 sati)
rolandx je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, rolandx, za koristan post:
Al Kapone (12.10.2018), svirac007 (18.03.2017)