Videti jedan post
Star 23.11.2018, 10:29   #49
Darkon
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.11.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Darkon ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav, imam pitanje u vezi YEM?
Dodato:
U YEM sam ucitao neki Dinamix "set" iz 2017 i sve boje i ritmove vidi i čekira osim bubnjeva... Blede su ikonice.. Ima li prostog načina da se osposobe za moj s770, jer kad ostalo ucitam radi ali bez bubnjeva, a na fabrickim mi nije bas onako kako bi trebalo? U čemu je problem... Mislim da je to set koji radjen na T3... Nisam siguran bas... Ti bubnjevi su u uvd formatu, a imam i od ranije poprilican broj uvd boja koje nije hteo da ocita za s770
Dodato:
Pratim sta pisete u vezi YEMa i zanima me bas.. Vi govorite o gigabajtima memorije, a ja na S770 imam prokletih 158 mb za semplove, pa doooobroo moram da izanaliziram sav materijal koji sam sakupio, pa da uporedim i učitam samo ono najbolje.. Zato sam po uputstvu Landisona svaku boju exportovao u ppf pa snimio na racunar i sortirao po folderima gatara, bas, harmonika, stigs i dr.. Onda sam za svaku vrstu boje, otvorio po jedan pack u koji sam ucitao te ppf boje, preimenovao, poredjao ih i snimio takve packove u ppf...kada na kraju prebacim u ppi i ubacim u s770 sve mi stoji onako kako sam i poredjao... Dakle funkcionise... Na kraju cu kad sve grupe ppf spojim u jedan ppi i ucitam u s770 imati filder expansio, a u okviru njega kao grupe kao sto su fabricke boje organizovane

Promijenjeno od Darkon (23.11.2018 u 10:40 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Darkon je offline   Reply With Quote