Videti jedan post
Star 29.10.2012, 03:45   #22
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Tranzit opet moram da idem logicnim putem i sad mi pada jedino na pamet da na 192khz AD konvertori brze rade ili manje trpe opterecenje da se tako izrazim pa je latencija manja dok normalno sistem trpi maksimalno na 192khz?
-Nisam bas upoznat sa Trans Audio konceptom ali siguran sam da Yamaha, Korg, roland... ni u ludilu nebi napravili recimo aranzer koji bi imao osobine kontakta (ili nekog drugog soft samplera) sa nekom velikom kolicinom memorije. O tome se radi, nece oni nikad napraviti "perfektan aranzer" a mogli bi. Samo je pitanje vremena koja ce firma prvo da se izleti i napravi tako neki spoj neogranicene manipulacije semplovina, skriptama, sa odlikama aranzera. Zamisli samo ovo jos da mozes da instaliras neki vst u aranzer, stavis superior drummer 2...lupam malo sad ali kad bi to postojalo vise niko ne bi kupio klavijaturu, opala bi im proizvodnja za 90%. Ali nazad u realnost, ovako yamaha napravi psr s700, psr s900, psr s710, psr s910, psr s700/900 OR i sta se desava? pa mozes da biras izmedju 7 slicnih aranzera iz iste klase sa minimalnim razlikom medjusobno. Ista prica sa Tyros 3 i 4. Nabudzi mu jos rom-a nalepi nalepnjicu tyros4 i teraj... posto vidim da sam otisao daleko u off samo cu reci da ako je Trans Audio aranzer koji ce moci barem malo vise od ove velike trojke to ce biti pun pogodak.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote