Tema: MOTIF
Videti jedan post
Star 02.08.2006, 18:30   #22
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Blusa ja tebe shvatam i potpuno si u pravu, iz klavijature moras izvuci sve za da znas dal je dobra il ne, ne moze sudit po tome sto si cuo u prodavnicu.
To sto se tice sta je VAXTER rekao necu da se mesam tamo.
Al tvoj post o vezi MOTIF ES i TRITON bio je skroz PRAZAN bez ikakog razmisljanja i bez ikakog poznavanja obe te masine, mozda si samo namerno na pisao, ne znam ja dal poznajes te masine uopste.
Znam ih oba dobro posto ih oba koristim i u studio i uzivo, radim na oboje razne stvari i ja ne mogu biti zaljubljen u hrpu metala i plastike, nego vreme radeci na njima pokazuje sta je dobro sta ne. Jer ipak i pored svega, kad bi uporedio TRITON i MOTIF ES za STUDIO TRITON tu je samo obicno dete, koje ne zna gde da se okrene, dosta samo uzeti u predvidu mLAN i REMOTE CONTROL, a pusti i ostale te stvari koji izbacuju MOTIFa godinama u buducnost ispred bilo kojeg TRITONA. Ne sada da ovaj post ispadne kao i onaj da je LE bolji od EXTREME.
Sada nadam se da i ti razumes situaciju.
A Manac, ti si odletio i odlepio brale, tebi stvarno treba pomoc, od ovog dalje i ti ides kod Tranzita na ignore, pisi sta hoces necu ti obracat paznju.

Pozdrav
BasariStudios je offline