Videti jedan post
Star 29.12.2007, 12:06   #1
MT775
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.09.2004
Godina: 48
Postovi: 68
Downloads: 225
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 11 puta u 8 Postova
Instrumenti: korg pa 800 i korg pa600
MT775 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg pa800 novi O.S

evo ljudi upravo sam pisao ljudima iz korga kako bi bilo da na novom O.S za pa800 promene par stvari naprimer da postoje kao na stilovima i na perfomancama i sounds favoriti cak i potrebne led lampice postoje osim toga za tu funkciju ne traba mnogo memorije predlozio sam njima da za to iskoriste ssd memoriju svedno je mala i nesluzi bas nicemu a dovoljna bi bila da se softverskim putem iskorist za ove navedene funkcije ili cak da se mogu prepisati orginalni sound s ako nista drugo znaci da nepostoje samo U1 U2 UDK nego mnogo vise smisao svega toga je da npr uvek imas svoj set u favoritima sredjen a ako ipak dobijes od prijatelja set i zelis odmah da ga probas na svirci mozes da ka upises ali time da nekvaris svoj orginalan set ...nadam se da ste razumeli sta sam pokusao da objasnim....
pisi te sta mislite o mom predlogu..

takodje sta bi bilo dobro da se mikrofonski izlaz razdvoji ne samo na 1+2 out ili left&right vec skroz po izlaznom kanalu levi lili desni ili 1 ili 2 izlazi a ne kao parovi ljudi koji koriste vokalistu znaju o cemu govorim....

Promijenjeno od MT775 (29.12.2007 u 12:14 sati)
MT775 je offline   Reply With Quote