Videti jedan post
Star 09.05.2016, 03:42   #70
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

po onome sto sam slusao, ja bih behringera stavia posle presonusa, jer njega posedujem, model 16.0.2, pa onako dokle mogu da merim i vagam, bar na slusanje...behringer definitivno nudi pregrst opcija, narocite za te novce, ubedljivo najvise u klasi, znaci ima tu svega i svacega, i nicega nece da ti zafali, ali pomeni on i dalje vuce za sobom pomalo taj metalni zvuk behringera, a to se narocito oseti kod efekata za vokale, pomalo tvrdji u basu a napadan u visokima barem za presonusa, koji po meni ima meksi zvuk od njega, vise vuce na analogne mixere, i zasigurno bolje efekte, ali takodje zasigurno dosta manje opcija i alata od behringera..kod x air-a je recimo dovoljno da bocnes flesku i snimas sve live instant momentalno, ako hoces nesto sa svirke, dok kod presonusa ne mozes bez lap topa i njihovog sofvera...to je neko moje vidjenje ovih mixera, sto ne mora nista da znaci, tako sam ja to cuo, jer presonusa imam, a behringer producer-a sam gledao, jer sam hteo na njega da predjem,posle presonusa, jos kad sam vido sta sve nudi od alata, rekoh to je to, ali "zvucno se tu nisam pronasao",tako da sam ostao na presonusu, po meni lepse mi radi posao, pa videcemo kad bude para sta drugo..ako imas dovoljno novca da odvojis moja iskrena preporuka ti je Soundcraft expression 1, jeste skuplja u odnosu na sve ostale, al nije to bez razloga, to brale zvuci svetski, znaci za klasu,dve bolje od svega navedenog...mene je kupila definitivno, samo sto ja nemam novce da kupim nju takodje ako naletis negde na polovan soundcraft compact, to je serija pre expressiona, nesto manje alata, ali nista znacajno, ali procesing, zvuk, totalno isto kao kod expressiona i kod perfomera, tako da sa njom takodje nema greske...verujem da polovan moze da se najde za oko 1500 evra, za te novce best bay, ako ti je primarna stavka zvuk...QSC nisam imao prilike da probam, mada jako zanimljivo deluje s obzirom na velicinu, cena takodje ok..pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Milan$ za ovaj koristan post:
Alekso (10.05.2016)