Videti jedan post
Star 18.12.2010, 16:54   #153
grandia
Veliki prijatelj foruma
 
grandia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2009
Mjesto: BEC, Kucevo
Godina: 51
Postovi: 802
Downloads: 230
Uploads: 24
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 60 puta u 56 Postova
Instrumenti: S910, MU50, W7, JV1010
Interesi: muzika, pc-igrice
grandia befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hvala momci, nemojte da preterujete sa pohvalama ... nisam ja za to


@tranzit

verovatno si vec vise puta citao kad sam pisao, da se ja iskljucivo muzikom samo kao hobi bavim, zbog toga i taj kvalitet sounda kojeg si cuo. nikad ni nisam reko da su ti VSTi koje ja koristim najbolji, taman posla ...

sta se tice snimanja gotovog materijala u cubase kao audio, i to ti verujem - al o tem moram malo vise da se informisem. nesto mi je tu sumnjivo sta se povezivanja miksera sa audio-karticom tice ... mislim na moj slucaj: US122L i iMULTIMIX8USB

verovatno ti imas drugo misljenje, sta je stereo-snimak ... meni je stereo kad audiosignal cujem na oba usi kad si metnem slushalice na glavu

taj luxonix nije bash toliko smece kao sto ga ti zoves, ipak je free i moze da se nasteluje, sta meni izgleda nije bilo uspesno

pucketanje se cuje, i nisam siguran dal je od luxonixa ili FM7 ili cak KONTAKT na kojeg najvise sumnjam

da zavrsim pricu, nemam ja nikakve namere da sa 37 pocnem karieru kao ozbiljan muzicar - meni je to vec kasno a i treba mnogo (stvarno mnogo!) da se vezba, ovaj momentalni nivo je dovoljan za moje prijatelje i za moju dusu ... moj zule (pitbul) se takodje jos nije zalio .

naravno pokusavam da kolegama forumasima sto bolji zvuk nudim, al sa ovom opremom koju momentalno koristim ne moze mnogo da se postigne.

ipak zelim da ti se zahvalim za savet i tvoj iskren komentar

pozdrav
__________________
grandia je offline   Reply With Quote