Videti jedan post
Star 30.05.2017, 00:14   #132
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.165
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Samo ti Dragane navali s pitanjima, s razmišljanjima, s nedoumicama. Nemoj se mnogo obazirati na one koji se ne javljaju, a temu čitaju i neka te ne brinu oni koji daju savjet iako isti izgleda kao provokacija. Vjerojatno se samo radi o krivom dojmu jer pišući nedostaje mimika i intonacija koja je prisutna u razgovoru.

Mene uopće ne zamaraš. Pomognem koliko znam i stignem i moram ti priznati da mi to dođe kao razonoda. Znaš ono, kao kad riješavaš rebus ili križaljku. I sad sam zapeo na ovom što ti nedostaje Chanell u Cubase. Na žalost, ne znam razlog zašto kod tebe nema te opcije, a ja je imam. Malo sam testirao svoj Cubase ... ne mogu ga "natjerati" da izbaci ovaj Channel kao kod tebe.

Da, nekada davno je bilo dinamičnije na forumu. Bilo je više tema i postova, bilo je više sadržaja. Siguran sam da je trenutna neaktivnost članova uzrokovana time što nema novih modela aranžera. Korg pa4x je izašao 2015, Roland EA7 2015 godine, Tyros5 2013, ovi iz Ketrona ni samo ne znaju kada im izlazi novi model ... Pored toga, ako se pogledaju ostali forumi na ovom području, neki pomalo odumiru s jednom novom temom u mjesec dana. Čak i oni koji sami sebe nazivaju "profesionalnima" su potpuno mrtvi, u prosjeku imaju post ili dva u mjesec dana. Po tome se mi još uvijek i koliko toliko držimo, makar se ti i je dopisivali sami.

Vratimo se na temu. Kažeš
Citat:
Postavim oba bitna parametra na "0", upisem u koloni jedan broj boje sa GM tabele,
Misliš li na parametre CC0 i CC32?
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
DraganV (30.05.2017)