Videti jedan post
Star 13.06.2018, 22:09   #30
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nije da tema nije zanimljiva. Čak dapače! Osobno me takvi sistemi jako zanimaju, svako malo 'kupujem' takav stup pa me zanimaju recenzije članova. Tim više što puno sviram sam, C115 je težak 32 kg, nakupljam lagano kilometre i godine. No, svako malo me osvjeste loše gaže s nezahvalnim i bezobraznim ljudima i tada vozim doma razmišljajući "ovo što imam je još uvijek preedobro za sirovine i pare za koje radim". Mi smo u ovom dijelu Hrvatske (navodno) neka zlatna sredina, kad čujem dečke iz Podravine koji sviraju za kikiriki, jednostavno je za očekivati da rade na onome što imaju tako dugo dok se sve gotovo ne raspadne. Uzgred, trebalo bi možda otvoriti temu Koliko se cijene glazbenici, jer kod nas satnica košnje trave košta 140 kn (19 eu), najjeftiniji automehaničar 100 kn satnica (13 eu), svi oni mogu raditi u tjednu a mi čekamo vikend, ponekad i četvrtak da ti otkaže subotnju svirku. Vikend, noćni sati... Ovo nije digresija već je izravno vezano uz opremu, točnije stupove o kojima se piše na ovoj temi.

Unatoč svemu, i dalje čitam dojmove vezane za te sisteme, i sigurno ću ubosti nešto. Pitanje je vremena.
Alen P je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Alen P za ovaj koristan post:
MercedesBenz (13.06.2018)