Videti jedan post
Star 09.12.2011, 15:35   #19
gajagus
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 28.11.2011
Postovi: 18
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
gajagus befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

da ovako sto se tice tog problema transfera 1000 midi podataka u sekundi ...

desava se upravo zato sto sam greskom odradio da se prima i salje preko usb kabela ....cim sam prebacio da mi ide na microsoft GS vegetable sync tojest na zvucnu karticu od samog laptopa ..milioni zvukova su nestali i stabilizovao se jedan ...podesio sam sve kompletan set ....sve fercera besprekorno na modulu sam iskljucio da se ne cuju padovi (zvuci setova iz modula) jedino nisam uspeo resiti kako iskljuciti klavijaturu kako udarim o pad dobijem zvuk klavira i samog bubnja to nisam jos resio ..........znaci da je kabel dobar za te stvari jedina mana mu je sto mu je spor interfejs zatvaranja kola .....od udarca pa do slusalica izlaza .......kao sto si nagovestio ....kabel ima svoje kasnjenje ..kao sto si naglasio u proslim postovima tako da ipak preostaje da se skrpim za eksternu karticu e sad pitanje da li postoji neki sotver koji bi mozda mogao da ubrza to kolo tojest da ubrza zatvaranje kruga signala jer kako sam cuo nijedna kartica nije savrsena tojest da svaka ima neko kasnjenje ...cak i ona od par stotina eura ....
gajagus je offline   Reply With Quote