Videti jedan post
Star 28.03.2011, 10:27   #5
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo sad mi nesto protutnji kroz glavu...
...posto se dosta nas manje vise znamo sa foruma,i znamo uglavnom ko je i odakle,mozete i organizovano doci,da sad ne dolazi svako posebno sa svojim vozilom.Smanjuuje se trosak putovanja,a i moze u tom slucaju da se popije koja vise bez rizika
Svako ko ima volju,moze da putem PP razmeni kontakt informacije sa nekim od kolega koji su iz istog mesta ili iz okoline,naravno pod uslovom da se nekim slucajem ne znaju licno,i da se dogovore oko ovog sto sam naveo gore.
Pitanje za organizatore?
Jel ta "kafanica"ona sa desne strane naplatne rampe u simanovcima,sta kuca daje u polu i komplet meniju,i koliko bi manje-vise kostalo?Mislim da bi bilo veoma dobro napisati sve to i na primer cene pica onih koje se najvise piju,sve to iz razloga da bi ljudi znali sta i kako,i da ne ispadne nekom jeftino a nekom sve to mnogo skupo.Ovako ce imati komplet sliku o svemu.
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote