Videti jedan post
Star 21.07.2011, 11:00   #3
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Pozdrav kolega, lično ne koristim Mackie Thump. ali koristim Mackie srm450 staru seriju, i to je industrijski standard,.. to se zna.
Ali nakon nekoliko godina korišćenja mackie srm aktivne ktujie, bio sam u prilici u Becu u radnji Klangfrabe da isprobam i thump. Pre dvadesetak dana bio sam u toj radnji i bas sam hteo da uporedim novi kineski srm450 u odnosu na moj stari, i mogu ti reci da nema neke razlike u odnosu na moj stari,.. cak je i laksi naravno,... eh sad da je moja kutija bila pored te pravo poredjenje bi bilo,.. no tebe interesuje thumb,.. kazem ja coveku da ukljucimo i thumb jer je pristojne cene i lepo izgleda,... i mogu ti reci da je razlika sledeca,.. mutav i zatamljen bas,... visokih skoro i da nema,... a snage kao da je 12" od 150w,.. vrlo slab proizvod, kao što mi reče i prodavac uradjen je za kucne žurke do 20 osoba,.. za te pare bolje ti radi behringer 315a,.. pa cak i 215A DESET PUNO,.. LIČNO SAM IMAO TE KUTIJE I ZNAM O CEMU PRICAM,...
S toga mackie thumb - moja preporuka zaobidji,... ako hoces aktivnu za te pare onda behringer,.. ako hoces mackie onda samo srm450,... sto je mozda i najbolji izbor.
Sto se tice tvog miksera, nemam nikakvog iskustva, pa ti ne mogu nista reci,.. Pozdrav
pedjajazz je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, pedjajazz, za koristan post:
mirandess (26.07.2011), Ozrenac3 (07.08.2011)