Videti jedan post
Star 22.02.2018, 21:33   #293
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1936
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Promjene volumena po kanalu se mogu odraditi i u samoj klavijaturi. Možemo dodati istu vrijednost za sve sekcije (Main A, B, C, D INTRO, ENDING ili FILL in) ali isto tako i različite vrijednosti za svaki kanal na svakoj sekciji. Potreban je pravilan redoslijed radnji da bi se u klavijaturi to i odradilo.

Mnogo preglednije i preciznije se to isto može napraviti u nekom MIDI editoru. MixMaster je u tome favorit. I ne samo u tome nego i u mnogim drugim stvarima samo ga treba malo bolje upoznati.

Napravio sam video koji prikazuje kako prilagoditi volumen 10 i 11 kanala na nekom Stylu. Mislim da nisu potrebna dodatna objašnjenja i da će video biti dovoljan da se shvati koliko je ovo pregledna i jednostavna radnja. Oni koji nisu upućeni u rad s Yamaha Stylom i oni koji do sada nisu otvorili MixMaster, mogu pokrenuti Titlove na videu. (ikonica u donjem dijelu prozora).

Sad vidim,
ja nemam sve te ikonice koje vidim kod tebe na zaslonu mixmaster-a.
open,save,options,manual,mixer,list,note,lyrics.mo nitor,controler.To je kod mene zadano.

Nema volume,bar ga ja ne vidim na zaslonu.Ni dosta ostalih koji se kod tebe vide...

Promijenjeno od romario (22.02.2018 u 21:36 sati)
romario je offline   Reply With Quote