Videti jedan post
Star 05.11.2015, 09:29   #4
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od oliver Pokaži Post
Poshtovani,
Hteo bih da zamolim sve clanove foruma koji su bili aktivni sa jako dobrim objasnjenjima, komentarima, koji su odgovarali na pitanja u vezi novog korgovog aranzera, da se opet ukljuce i lepo kao ranije nam objasne sve o novom Korgu.
Najpre, tema već uveliko postoji OVDE . Nema potrebe otvarati 50 tema za istu stvar... S druge strane, primetio sam da se članovi trude da znanje koje imaju ( i mišljenja takodje da li opravdana ili ne.... svejedno) podele sa svima nama. Nije realno očekivati da se svima dopadne ista stvar i da svima zamsmeta ista stvar. Uvek će se naći neko ko će napisati .. ,,Hmmmm... novi Korg nema display ?.. Meni je to OK "
Svako daje od sebe najbolje što može. Sve što te ,,konkretno" zanima postavi pitanje... Nije dovoljno napisati ,,Pričaj mi o BMW-u 530 - 2015 godište" ... Mada verujem da sve što te zanima o Pa4x - odgovor možeš dobiti u najkraćem vremenu. Treba uzeti u obzir da novi ponosni vlasnici su pomalo i zaokupirani novom spravom, ali čim slegnu utisci eto njih sa detaljnijim informacijama.
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote