Tema: Korg Pa600
Videti jedan post
Star 29.12.2012, 23:43   #509
gogile
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 52
Downloads: 142
Uploads: 1
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
gogile ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

E ovako dragi moji.Ja sam sinoc dobio jedan set od PA3x i ubacio sve u PA600 osim SOUND,ali pojedinacno(Soundbook,Performens,STYLE)Global nemoze i PCM nisam ucitavao.Od SOUND sam samo ubacio DK i svi ritmovi su mi radili bez problema.Bubanj je radio.Bass i Kontra nije kao sto je i logicno bez semplova i nemoze ali sam video koji bas i Kontru vuce i usao u USER i ucitao sve to na njihovo mesto i radilo je sve tu je bio i Bass i Konta.Pa sam isprobavao i neke boje(trubu)isto sam tako Ucitao boju i radi sve bez problema.Ocu da vas obavestim da Pa600 cita sve od pa3x,samo treba poslagati sve za Pa600 jer Pa600 ima isto kao Pa800 2 Usera i jedan DK ali sa 16 Bankova,a Pa3x ima 4 Usera.Za mene moj Pa600 radi isto kao i PA3x sinoc koji sam cuo.Ljudi klaviatura je Haos.Svima preporucujem.Jos cu raditi na njoj pa se nadam da cu nekome moci pomoci ako neko bude imao pitanja.Tu sam.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od medan Pokaži Post
Uspio sam ubaciti onaj set sto su mi preporucili (full set 2009) i nije los. Ja sam prilicno zelen na klavijaturama ali ide. Samo me interesuje dali se sad moze set popuniti sa drugim ritmovima i bojama jer ima dosta slobodnog mjesta. Recimo ima samo jedan begin koliko sam mogao vidjeti.


Mozes sve pojedinacno da ucitavas iz drugog seta,ali kad ucitac napr.Begine i neraditi kako treba ritam ,moras da ucitas te semplove na to mesto gde je bubanj,bass,kontra itd..Ako neznas kako ide objasnicu ti i to samo mi se javi na gogi1307@gmx.de
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Evo jos jedan demo (nazalost kratki) posto sam obecao danas, ali sam se ulenjio dozla Boga pa sam snimio nesto na brzinu. Da vam budem iskreno jos nisam ni poceo sredjivati klavijaturu, samo ubacujem setove loadujem, brisem itd... testiram ram Salu nastranu, ako ovako nastavim procicu kao neki vlasnici pa800 ima da mi rikne ram. za ovaj sam demo iskoristio ritam iz pesme "supermen" 4 varijacija i boju neka turska gitara pa poslusajte.

https://soundcloud.com/#yamahapassio...a600-mali-demo


svidja mi se kako sviras.

Promijenjeno od gogile (30.12.2012 u 00:06 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gogile je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio gogile za ovaj koristan post:
medan (30.12.2012)