Videti jedan post
Star 10.04.2018, 11:35   #5
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Drago mi je da smo se razumili i da ovo nije prišlo u nešto drugo..puno sam pročitao tvojih postova i da se zaključit da je sve u dobroj namjeri.mada sam naletio baš na ovom forumu drvlje i kamenje na YEM..
Na nekom drugom mjestu u sasvim drugoj temi "nagovaram" i ja ljude da koriste neke programe i alate jer znam da je takav rad puno jednostavniji kompaktniji i laksi..sad je sve do pojedinca..jer npr ako imamo satelitski reciver i dok mi rucno preskeniramo sve kanale..to je onda vječnost..dok s nekim editorom se to rijesi za par sekundi..
Tako gledam i na YEM..
Da aktivno sviram..tražio bi sigurno neki dobar brass..neku dobru harmoniku..stringove koji "ubijaju"..tamburicu..itd itd..i sigurno bi uvalio neki dobar sampl..a sad..za kućnu upotrebu i Oliverovu Cesaricu ne triba YEM..potriban je jedan dobar piano neki string il pad u pozadini..s kojima sam zadovoljan u samoj klavijaturi
Ritmova i tako ima di se god okreneš malo zagriješ stolicu i moš čuda radit
Sad mi je lakše..Kolko sam shvatio YEM je moćan alat koji olakšava rad s klavijaturom..al opet taj isti YEM zavisi
od pojedinca i čemu pojedinac teži i šta želi..nekog zadovoljava neki pimplavi piano a može ubacit puno bolji bez da se muči u klavijaturi..
Ja ću opet ponovit...podržavam..al veći mi je gušt po "starinskom" sist i čačkat prepravljat i stvorit nešto svoje..a i na kraju krajeva zašto bi se ja složio s nekim inžinjerom koji je stvorio sampl harmonike ako mi ne paše..
Ok..vrtimo se u krug a razumili smo se dobro
grico je offline   Reply With Quote