Tema: JBL SRX 815p
Videti jedan post
Star 18.09.2018, 13:26   #25
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Na slikama su delovale identicno, iz obe kutije, slucajno sam negde procitao na stranom forumu da raspravljaju o pokrivanju prostora ovih kutija, i tek onda videh u specifikacijama da su razlicite, mada pre toga to uopste nisam proveravao, jer su mi na slikama horne delovale identicno, uopste nisam primecivao da je kod 835 uza horna...nego jedno "glupo" pitanje sta bi se desilo ako bih promenio hornu na SRX835 i stavio onu kao iz 815? Horna u 815p je ona najobicnija jbl-ova iz JRX-a, i to nije izdatak za te horne, mogu se naci dosta dzabaleska, pa ako bih ja uzo njih i stavio ih u 835? Da pojasnim - kako citam po stranim forumima, oni su svi misljenja da je 835 dizajnirana za malo jace svirke, i to uglavnom na otvorenom pa je tako i zamisljena horna da baci sto dalje...meni s druge strane to ne igra ulogu, jer ja retko sviram na otvorenom, vise mi trebaju za sale i proslave, i da to malo vise baci u sirinu nego u daljinu, tako da sam zadovoljan kako to pokriva 815p, ali bi mi bas dobro dosao taj srednjak koji ima 835, pa eto palo mi na pamet da ako bih uzo 835, promenim hornu, i u principu dobijem istu kutiju kao 815, koja isto pokriva samo ce imati jos taj srednjak, koji mi je dosta bitan za vokale i neke instrumente napisite kako ga cenite pozz
Dodato:
p.s. zaboravih da dodam.../onda bi verovatno trebao i hornu za srednjak da promenim na isti ugao kao i za visoki?

Promijenjeno od Milan$ (18.09.2018 u 13:37 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote