Videti jedan post
Star 11.02.2018, 02:50   #9
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sama rijec koji si napomenuo ranije kaze ti koja je sto vrsta terce. To su Oscilatorske terce i one su za sada najbolje za presizno dotjerati ali imaju manu sto im maping ide od jedne do druge note/politona i to je kocnica zasto nemogu biti perfektne. Ja vec 10 gidina nagovaram korga da promjeni tu mogucnost ai izgleda da ih to ne interesuje.
Dodato:
Dk terce su najgire i to je oromasaj na koji je neko laički nabasao oa ih ponudio marketu. Ensemble, Uzer i Oscilatorske terce su ispravan put ali svaka od tih mogucnosti ima svoj limit. Za sada User scale terce su nekako najprakticnije ali su oscilatorske trrce preciznije i visestruko upotrebljivije. Ensemble terce su rjesenjee koje bi stavio na trece njesto i radije bi se ooredijelio na orve dvije verzije. Ja u vecini slucajeva koristim user scake terce a samo u slucajevima gdje mi treba pitch kontrola za gitare koristim oscilatorske terce koje pozitivno reagiraju na pitch promjene dok to user scale terce nemogu zbog osnovnig Fixed tona.
Dodato:
Dk terce su najgire i to je oromasaj na koji je neko laički nabasao oa ih ponudio marketu. Ensemble, Uzer i Oscilatorske terce su ispravan put ali svaka od tih mogucnosti ima svoj limit. Za sada User scale terce su nekako najprakticnije ali su oscilatorske trrce preciznije i visestruko upotrebljivije. Ensemble terce su rjesenjee koje bi stavio na trece njesto i radije bi se ooredijelio na orve dvije verzije. Ja u vecini slucajeva koristim user scake terce a samo u slucajevima gdje mi treba pitch kontrola za gitare koristim oscilatorske terce koje pozitivno reagiraju na pitch promjene dok to user scale terce nemogu zbog osnovnig Fixed tona.

Promijenjeno od keyboards (11.02.2018 u 02:55 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio keyboards za ovaj koristan post:
svirac007 (11.02.2018)