Videti jedan post
Star 13.06.2011, 09:39   #18
cane612
Drugar foruma
 
cane612's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.03.2009
Mjesto: BEOGRAD
Postovi: 62
Downloads: 1085
Uploads: 2
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: KORG pa500
cane612 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
cane612 pošalji poruku preko MSN messengera cane612 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja ne razumem zasto vam je problem da odete do prodavnice i uzmete cd prazan i sa torrenta skinete xp kao image fajl i narezete ga na cd i zavrsite posao! a ne ovako se cimate nedelju dana za 50 dinara i na kraju neki nisu ni uspeli pa su vracali ponovo win 7(sto je sve u svemu dupli posao).(neki saveti) Inace kod mog starog racunara (3.0 ghz ,1 gb sdram,128 mb graficke kartice i 80 gb hard diska) kada sam hteo da vratim xp morao sam da obrisem sve particije i ponovo da ih kreiram i formatiram kao xp! instalira on xp sve ali kada treba da podigne sistem samo bleji crni ekran i crtica i nece da ucini dalji korak!

a mislim da ima uputsvo na internetu (samomalo engleskog znanja) kako sve mozete napraviti boot - abilan fles i sta sve trebate podesiti u komandnoj listi(iskucati)!

i ja isto volim da experimentisem ali nikad necu skapirati da samo u jednom trenutku malo bolje razmislim sta treba da odradim ustedeo bi vise od 7 sati sredjivanja racunara! tako da dobro razmislite i rapitajte se!
cane612 je offline   Reply With Quote