Videti jedan post
Star 10.01.2018, 22:02   #6
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Do istih rezultata se može doći različitim putem. Međutim, ako se radi pravilno, onda se iste radnje ne moraju ponavljati svaki put iz početka. Sudeći po ovome videu i ovome što kažeš da je tebi lakše i bolje, kompiciraš si posao bez razloga.

Evo primjera. Volumen Right3 je postavljen na vrijednost 57 (13,43). Na toj vrijednosti ti podešavaš sounda PowerChordPA4 gitare u Voice edit kako bi ga uskladio s ritmom i kao takvog ga pohranjuješ u USER.
I što se događa kada isti taj sound gitare pozoveš na RIGHT 1 gdje je volumen recimo 100? I ta gitara treba biti usklađena s nekim lakšim Beat ritmom koji nije "pun i zasićen" kao ovaj na videu? Opet ćeš raditi novi USER?
Ako misliš da je to dobro i lakše, OK. Imam 101 argument protiv takvog pristupa ali svakome na volju.

Awave je dobar progam. Ima odlične mogućnosti, kompatibilan je s mnogim formatima i ako ti želiš odraditi jednim udacem dvije muhe, to je tvoj izbor. Međutim, taj SF2 koji "uguraš" iz njega u Genos nema polovicu onih mogućnosti koje možeš odraditi u YEMu. Opet kažem, svakome po volji.

Ne znam koji yamahin suport si zvao ali mi se čini da oni pojima nemaju. Trebaju ti samo dvije datoteke da sve preneseš iz jednog Genosa u drugi. Prva je onaj famozni ppi koji uneseš kao Pack, a druga datoteka je Backup podataka koji napraviš na prvom Genosu. Predpostavka je da koristiš samo USER i EXPANSION memoriju, dakle bez USB sticka. Ako je i USB u igri, onda i njega gurneš kao treći medij u ovog drugog Genosa.
casper je offline   Reply With Quote