Videti jedan post
Star 16.09.2018, 23:14   #23
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam ti to vec jednom objasnio,onda kad si pitao za promjenu farbe sa promjenom varijacije.Ja sam mislio da si vec tad pitao ovo sto sad pitas


Osim toga treba povest racuna jos o nekoliko stvari.


Podesavanje farbe tipa release atack i slicno kao i dodavanje efekata se odnosi na traku.Znaci ako si dodao neki eq + efekt + jos stosta na traku acc2 onda ce taj isti efekt i sve sto si dodao uvijek biti na acc2,bez obzira sto je tebi na var3 - acc2 clean gitara ,dok je na var4 - acc2 distorzija...........ne mozes imati dva razlicita podesavanja na istoj acc traci.......korg ima sve te stvari ali PO SVAKOJ TRACI



A sto se tice harmonije i gresaka razloga moze biti nekoliko.


Prvo ovdje moras pravilno dodati traci ono sto treba odnosno kako je ritam pravljen u startu.





Obicno se odabere acc i izabere se prava intonacija,ona u kojoj je kucano kad je style pravljen.
Ali ako je gitara pravljena u gitar mod onda se mora u ovom prozoru kao na slici odabrat gitar mod.


Logicno da ide dugacije,jer u guitar modu udaras tipku po tipku sa gotovim zahvatima kao na gitari i uklapas u ritam..............za razliku od standardnih npr fabrickih ritmova gdje je gitara odsvirana kao rukom da sviras.
ella 85 je offline   Reply With Quote