Videti jedan post
Star 15.10.2017, 15:20   #10
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa i ja sam dosao na ovaj forum s tim da skinem nesto za klavijaturu, tko kaze da je dosao ovdje eto tek onako, laze ( ima ih ali 0.005 %)! Svi mi radimo, jedemo da prostite ista "govna" po kojekakvim svadbama i kafanama, i zarađujemo isti kruh, i svak od nas trazi materijal za instrument da mu sto jednostavnije bude za radit, a da dobro zvuci...

E sad, bonus je u tome svemu, sto sam upoznao dosta ljudi sa ovog foruma sa kojima sam u kontaktu(koliko toliko jer svak radi vecinom jos posao sa strane ili ima svojih nekih privatnih obaveza), upoznao jos dodatno ljudi, recimo Vaxtera(covjek koji je Simanovca dosao u Mostar na druzenje kad je bio skup forumaša, bio sat vremena i otisao nazad i svaka mu cast na tome, jer evo drugacije ga ne bih ni upoznao), Sigija, Želju, Marnela... A gdje je što sam naučio od njih, stekao prijateljstvo/poznanstvo, savjeti itd itd... E to je bonus onoga sto sam recimo ja dobio dolaskom na forum( a iskreno sto se nisam nadao)...

Meni je jedino smetalo to sto (necu imenovati) pojedine osobe su pisale o svemu i svacemu, isto kao da sve znaju... Brate ne postoji niti jedna osoba na svijetu koja sve zna, ne postoji niti jedna osoba ako se samo bavi (uzet cu primjer) muzikom, da zna sve i o medicini, da zna sve o automobilima, da zna sve o ormarima, o programskim jezicima, o šporetima i šta ja već znam... Ok da znaš ponešto(čisto iz vlastitog života za vlastite potrebe), ali sve?! Daaj... I onda naravno, na temelju realnih činjenica kako ćeš donijeti odluku iz njegovih postova? Ja sve što sam pisao, pisao sam jer sam imao doticaja sa tim(skoro pa 99%)... Da ne duljim shvatit ce me pojedini clanovi(stariji clanovi foruma)... Pozdrav svima
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (15.10.2017 u 15:21 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote