Videti jedan post
Star 07.06.2011, 23:53   #2
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

1. Evo ovako Slika BR1. potrebna su ti ova 3 kabla te ovaj zlatni nastavak. Na slici broj 1. s lijeve strane uzimas ovakva 2 kabla radi povezivanja zvucnika i linije(pojacala) a povezat ces ih tako (posto predpostavljam da su ti pozadi zuta i crna stipaljka) stavit ces crni kabal u crnu stipaljku(na zvucniku) a crveni kabal ili bijeli zavisi koji kupis u zutu stipaljku, i povezati ga na liniju(pojacalo) isto tako, crni kabal u crnu stipaljku ili onaj kruzic koji se odvrce i zavrce, a bijeli ili crveni kabal u crvenu (logicno, crveno u crveno crno u crno .

2. S desne strane (slika broj 1) se nalazi jedan kabal koji ce ti sluziti za povezivanje pojacala(linije) na klavijaturi, naime, kada kupis ovaj kabal(ne znam tocan naziv, neka neko od kolega da strucan naziv kabla) morat ces i ovaj nastavak kupiti(slika broj 2),(kod mene je zlatni nastavak dole ispod kabla), te ga prikopcati na nastavak od kabla (odmah sam ti stavio ispod kabla da se tu i ukopcava). Ukopcati ces ova 2 (stereo kabla) u input na liniji/pojacalu. to su ti 2 kruzica takozvana "zenska", ulaza u pojacalo, vidit ces, i ubaciti svaki u svoju "boju" u taj kruzic. i Ovaj moj zlatni nastavak kopcas u PHONES na klavijaturi zajedno sa komplet kablom (a imas i varijantu pozadi klavijature na Left ili right) i to ti je to

3.Slika broj 3. To su ti kablovi koje trebas kupiti, za povezivanje linije(pojacala). To sam ti objasnio gore. Probaj da uzmes sto tanji kabal, recimo od 1.5 kvadrata... da ti dobro struju provodi...

P.s. moja preporuka je da uzmes linijicu od 50 wati sa 2 kanala. Mozes naci za stvarno jeftine novce.
Eto, nadam se da sam barem malo pomogao Veliki pozdrav kolega i sretno.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg SLIKA BR.1.jpg (94,5 KB, 34x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg SLIKA BR2.jpg (93,4 KB, 23x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg SLIKA BR3.jpg (94,0 KB, 22x skinuto)
Highslide JS
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mirandess za ovaj koristan post:
krstic91 (08.06.2011)