Videti jedan post
Star 09.11.2011, 21:45   #13
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala svima na komentarima posebno Nesi i Transitu Druze transit svaka vam cast na konkretnim odgovorima i komentarima....vidi se da puno sto sta znate u vezi muzike i bas me raduje kad cujem takve rijeci od jednog majstora kao sto ste vi...E da je jos takvih clanova kao sto ste vi koji su konkretni i uvijek spremni da daju pravi odgovor i savjet bilo bih sve drugacije i lakse za nas nejake muzicare tj.muzicare koji se bave samo iz hobija muzikom i bez dana muzicke skole....Hvala jos jednom i samo tako nastavite bicu vam jako zahvalan za svaku pomoc koju nam pruzate..

@spasoje da samo kazem posto sam zaboravio da napisem a da si se malo potrudio da procitas pocetak vidio bih da sam vec tamo napisao da zabavnu muziku nisam jos nikada ni pokusao da sviram i mogao bih zakljuciti da je rijec(sad ne znam ni ja tacno da li je midi ili neka matrica u pitanju...Ljudi postavljaju svasta na youtube a ja konvertovao u mp3 i dosnimio samo pjevanje)Dakle ako mislis na ovaj zadnji snimak "Kada padne noc" onda je odgovor na tvoje pitanje da ja nisam to odsvirao i ne mogu da znam o kojoj se gitari radi niti me zanima
zeljko je offline   Reply With Quote