Videti jedan post
Star 06.08.2010, 19:43   #31
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kao sto rece kolega sempl je sempl, zvucace "isto" na svakoj klavijaturi sa semplerom, ima mala razlika, recimo kako sempl izlazi, primer, na korgu p800, i pa2x, ali vrlo mala, gotovo beznacajna, efekti imaju veliki udeo u konacni zvuk. Extreme, je bolji od tr i le, nesumnjivo, mogu reci da se vrlo retko vidja, barem ovde u mojim krajevima, bas pre neko vece sam video da decko svira na extremu, posle mozda duzeg vremenskog perida, stvarno vrlo retko vidjam tu spravu, neznam zasto je to tako, mogu pretpostaviti da su zbog cene, tr i le, najzastupljeniji kod nas, zato danas svaki drugi klavijaturista, ali bukvalno svira tr ili le. A sto se tice fantoma, nema greske, imao sam prilike da puno vremena provedem sa x serijom, tj sa x7, i to je sprava koja zasluzuje samo reci hwale. Decko koji je ima, zali se da mu je vrlo teska bila za sredjivanje, zbog, sta ja znam, tih slaganja i pravljenja semplova, ali sve to iz razloga,sto je svirao iskljucivo korg klavijature, e sada kad je vec ukopcao kako se to radi, kaze da rolandu nista nemoze da pridje, Meni se recimo ne svidja biranje boje, kod fantoma, mislim da nema numericko biranje, vec ima par tastera ispod ekrana, preko kojih se bira, ali to je mala sitnica koja meni nebi u pocetku odgowarala.
calevh je offline   Reply With Quote