Videti jedan post
Star 08.08.2017, 03:49   #44
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja ne znam onda ili imam ludu srecu ili nesto drugo.... sviram pa recimo svaki vikend subotom... pretezno austrija i ch ponekad nemacka. U austriji i ch je milion puta upadala policija i nikad nikakvih problema nije bilo. Uglavnom ljudi dodju po prijavi da smo preglasni pa nas zamole da malo utisamo, a realno mogli bi nas zlostavljati ako je takva stvar vec ali bas nikada se nije desilo da nama muzicarima neko od drugova organa kaze jednu jedinu rec. Nikakvih ugovora i gluposti, to se sve vodi kao privat party i cao zdravo... sto se tice prelazenja granice izmedju at-ch jos uvek postoji granica sve sa policajcima i X puta mi se desilo ds me zaustave, vide pretrpana kola opremom, pitaju gde cu... i onda im ja lupim npr. idem kod prijatelja ima rodjendan pa pravimo slavlje... i nikom nista. Nikad me nisu za.ebavali za jedan jedini delic opreme. Iskreno receno, kad bi morao ovde da pravim neke ugovore, lepo bi prodao opremu, kupio (kao kolega al bundy) paraglajder i isao da letim sa planina, a muziku i sviranjr bi batalio.
yamahapassion je offline   Reply With Quote