Videti jedan post
Star 24.07.2012, 22:38   #9
miki2008
Vredan član društva
 
miki2008's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.04.2008
Mjesto: Banja Luka
Godina: 39
Postovi: 191
Downloads: 264
Uploads: 16
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: Klavijature
miki2008 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
miki2008 pošalji poruku preko MSN messengera miki2008 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

A pazite ovo sad danas sam ponovo srusio sistem i ponovo sve instalirao...klavijatura radi jako jako brzo bez i jednog sempla....kad ubacim set...nekako malo uspori na pocetku znaci cim ukljucim klavi digne sistem upali se i prvi odabir neke opcije posle paljenja klavijature jako je spor kad su semplovi svi unutra a kad je prazna radi brze...da li ima veze neke ako se ram napuni da li to utice na brzinu klavijature.. a napunjeno je malo manje od 128 mb eto okvirno neka je 105 mb vec popunjeno nisam jos nista kompresovao..govorim znaci o prvom odabiru neke opcije posle paljenja klavijature bilo koje opcije npr MENU......da dodam ne vjeruem da joj nesto smeta sa mog starog seta jer global sa prethodne klav nisam ubacivao u ovu jednostavno sam ga napravio iznova na samom PA3

Sad za sad ne ledi ...ako bude mi ledio na svirci snimicu kako to izgleda pa pokazati u servisu ovim likovima pa nek se uvjere....sad je nikako ne mogu nositi na servis jer imam svirke a premalo slobodnog vremena....
Dodato:
Pa3X Update Delayed

The new operating system for Pa3X, announced for June, is currently under testing, and is expected for release during July 2012.

We apologize for any inconvenience that might be caused by this delay.


Evo jos malo i valjda svi problemi budu rijeseni...nadam se...

Promijenjeno od miki2008 (24.07.2012 u 23:47 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
miki2008 je offline   Reply With Quote