Videti jedan post
Star 28.12.2009, 02:37   #19
Cheki88
Početnik forumacije!
 
Cheki88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.10.2007
Mjesto: Beograd
Postovi: 26
Downloads: 104
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Mapex M Birch, Roland TD7.
Interesi: Muzika i filmovi, devojke i zezanje...
Cheki88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Cheki88 pošalji poruku preko MSN messengera Cheki88 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa sad...
Ne slazem se sa nekim klavijaturistima po razmisljanju na ovu temu... Njima je bitno da im bubnjar ne lupa mnogo iza ledja... E pa drugari ne mozete da se j.... To je jedna poslovica, al' necu sad o tome da ne popusim ban zbog psovanja...
Akustika i definitvno akustika. Svirao sam losu akustiku, pa los elektronac, pa solidan elektronac i sad sviram dobru akustiku... valjda... E losa akustika ne valja, bolji je los elektronac nego losa akustika... Ali mi je zato mnogo bolja dobra akustika, nego odlican elektronac, tipa Roland TD-20 koji kosta 4500e... Ja imam akustiku, Mapex-a u vrednosti od oko 1500-1600e i treba mi jos par sitnica, tipa kablovi za neke mikrofone, pecaljka i tako to, eventualno od krupnijih stvari zasebna miksetica od nekih 200e, da bubanj bude kompletan... I iskreno ne bih ga menjao za TD-20 sto se tice kvaliteta... E sad druga je stvar sto bih ga menjao glava za glavu, pa bih prodao Rolanda za nekih 3500... I onda kupio Yamahu Recording Custom i zavrsio posao! Jbg to nam je u krvi, svima sa ovih prostora da neki "biznis" pravimo... Sto se tice kombinacije pola pola, tj. elektronsko sve osim dobosa i kontre, probao sam par puta i to ume sasvim dobro da zvuci, ali za to vec treba i lep monitoring... To mi se svidja, ali za neku kombinaciju manje svirke mozda... Ipak ja najvise volim suvu akustiku. Ne kazem da je elektronika losa, to je dosta dobra stvar, imam u planu da kupim i elektronca kad dodjem do nekih para... Ali sto se tice dinamike i zvuka, sto i jeste bitno kod bubnja, akustika je mnogo ispred!!!
Cheki88 je offline   Reply With Quote