Videti jedan post
Star 09.11.2017, 23:10   #707
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.159
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Shvatio sam sada kako pristupaš. Da, music finder nije dobro rješenje za live nastup, ni meni se ne sviđa i ne koristim ga uopće. Dobro da su ga u Genosu izbacili i dodali Playlist.

Pristupanje zvukovima preko tableta nije loša varijanta. Koji program koristiš, SOngbook?

Ne znam da li koristiš jednu vrlo efikasnu metodu sviranja Tyrosa. Naime, postoji gumb FILE ACCESS kojim svaku grupu (gumb) u skupini STYLE na panel ploči "pretvaraš" u shortcut prema željenoj lokaciji. Znači, imaš 11 različitih gumbi kojim automatski dolaziš do svoje grupe ritmova. Na ovaj način pozivaš style u samo dva klika pod predpostavkom da su ritmovi složeni po 10 komada kako ne bi prelazio na PAGE 2 ili dalje. Svaki ritam je "organiziran" kao jedna pjesma jer ga nazovemo po pjesmi i njemu pridružimo 4 OTS, što praktički povlači 12 soundova za desnu ruku. Pored toga se mogu pridružiti i 4 multipad banke, što je 12 novih multiapdova. Ne znam da li si shvatio poantu i ono što sam htio reči ali ako je nešto nejasno, dodatno ću pojasniti. Ili je možda lakše snimti video.
casper je offline   Reply With Quote